HAKKIMIZDA

Nuri ÇÖMEZ öncülüğünde 2010 yılında kurulan AKILLI ADAM YAYINLARI KPSS, YGS, LYS yayınları ile yayıncılık dünyasına giriş yapmıştır. Sonraki yıllarda ise gelişen koşullar paralelinde pek çok farklı sınav türünün önem kazanması ile birlikte hemen hemen tüm alanlarda sınavlara hazırlık kitapları yayınlamış ve eğitim sektöründe yeri doldurulamaz, güvenilir ve kaliteli yayınları ile bugün pek çok evin, okulun, dershanenin kitaplığındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Dört yıl gibi oldukça kısa sayılabilecek bir zamanda farklı alanlarda üç yüzden fazla yayın portföyü oluşturan AKILLI ADAM YAYINLARI mevcut kitaplarını, her geçen gün hem niteliksel hem de niceliksel olarak artırmaya çalışmaktadır. 
 


AKILLI ADAM YAYINLARI bünyesine 2011 yılında Genel Yayın Yönetmeni ve editör olarak katılan Şahide KORKMAZ ve her biri kendi alanında birer marka haline gelmiş yazar kadromuz, yayınevimize yepyeni ufuklar açarak kalite çıtamızı daha da yükseltmişlerdir. Nuri ÇÖMEZ başkanlığındaki bu ekip, sınav yayıncılığında gösterdiği başarıyı daha da ileriye götürmeye çalışmakla birlikte ekibe katılan yeni isimlerle, kısa bir süre içerisinde de kültür yayıncılığına damgasını vurmaya hazırlanmaktadır.
 

YAYIN KURULU

- Her biri kendi alanında uzman
- Kendini sürekli geliştiren ve yenileyen
- Üstün iletişim becerilerine sahip
- Öğrenme – öğretme ilkelerini bilen ve uygulayan
- Özellikle Ankara dershaneciliğinde isim yapmış
- Aktif, dinamik ve yapıcı

büyük bir ekipten oluşmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Öğrenme ihtiyacı olan tüm kişi ve kuruluşların bu ihtiyaçlarını karşılayarak, başarıya ulaşmalarını sağlamak için yayın ve danışmanlık hizmeti sunmak ve böylece yurt genelinde bir başarı zinciri kurabilmektir.

 

VİZYONUMUZ

Yenilenen, ilerleyen ve her daim başarıya ulaşanların tercih ettiği, vazgeçemediği ve herkese önerdiği öncü bir yayıncılık yapmaktır.
 

DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve güvenilirlik
- Bilimsellik ve çağdaşlık
- Öğretme odaklı olmak
- Ekip çalışması
- Eleştiriye açık olmak